Hikaye Tabanlı ve Etkileşimli İçerikler

Geleneksel e-eğitimlerin ekranlarını ileri – ileri butonuna adeta zombi gibi basarak ilerlemekten sıkıldınız değil mi? Biz de sizle aynı düşünüyoruz !

Hikayeler uzun yıllardır insanların ilgisini çekmektedir. Dijital eğitimlerimizi tasarlarken de hikayelerin bu gücünden sonuna kadar yararlanmaktayız.

Eğitim içeriği ile ilişkili, tamamen size özel ve daha önce kullanılmamış hikayeler kurgulayarak eğitimlerinizde aktarılan bilgilerin daha hızlı anlaşılması ve daha uzun süre akılda kalıcı olmasına yardımcı oluyoruz.

Oyunlaştırılmış Kurgular

Oyunun gücüne sonuna kadar inanıyoruz. İçimizdeki çocuğun bize verdiği ilhamla eğitimlerinizi oyun kurgusu üzerinde inşa edip, kullanıcılarınızın bu eğitimlerden hem maksimum faydayı almasını sağlıyoruz hem de başarmanın verdiği tatmin ile motivasyonlarını arttıyoruz.

Digitallica olarak özellikle oryantasyon gibi çok içeriğin yoğun ve uzun olduğu konularda çok sayıda oyunlaştırılmış eğitim projelerini müşterilerimize sunduk ve sunmaya devam ediyoruz.

Farklı Teknoloji ve Yöntemler

Başkaları gibi teknolojiye fetiş olarak yaklaşmıyoruz. Yeni teknolojilerin kitlelere eğitim aracı olarak sunulması konusunda tutkuluyuz, tutkulu olduğumuz kadar da ince eleyip sık dokuyoruz. Bir teknolojiyi yeterli olgunluğuna eriştiğine inanmadan sizlere çözüm olarak sunmuyoruz. ”Bu olmuş” dediğimiz teknolojileri de sonuna kadar kullanırız :)

Etkileşimli video, simülasyon, AR -VR, oyun motorları, 3 boyutlu animasyonlar çok sık kullandığımız çözümlerdir.

Farklı Dillerde Üretim

Bugüne kadar Arapça, Rusça, Romence, Gürcüce, Almanca, İngilizce, Hintçe, Macarca gibi farklı dil ve alfabelerde eğitimlerimizi müşterilerimize hem seslendirmeli hem de görsel olarak tercüme edilmiş eğitimleri sunduk.

Dil versiyonlamasında altyazının ötesinde, eğitimi baştan sona istenilen dil doğrultusunda yeniden üretiyoruz. Böylelikle farklı ülkelerdeki kullanıcılarınız kendi dillerinde eksiksiz bir dijital eğitim deneyimi yaşamaktadırlar.

Örnek Çalışmalar

Türk Telekom

Mobil İletişimin Temelleri

Garanti Bankası

Çevre Yönetim Sistemleri

Garanti Bankası

Ekonominin Temelleri

Media Markt

Çok Kanallılık

Arçelik / Beko

Mağaza Tanzim Oyunu

Koton

Satış Eğitimi