b5

Kimiz?

Digitallica 2015’in Ağustos ayında faaliyete geçmiş, sektörün en genç ve en hızlı büyüyen dijital eğitim ajanslarından biri durumundadır. Kuruluşumuz ile birlikte özellikle pazarda ihtiyaç duyulan özel içerik tasarımı eğitimlere odaklandık. Zamanla çözüm evrenimizi genişletmeye başladık.

Digitallica olarak, yaratıcı üretim sürecinin tüm adımlarını uçtan uca yöneterek sizlere özel dijital eğitimler sunmaktan acayip keyif alıyoruz :)

Bu eğitimleri üretirken bize kurumsal hayatta yurt dışında ödül kazandıran bakış açımızla ilerlemeye devam ediyoruz. Kullanıcıların sadece ileri tuşuna bastığı, Powerpoint sunumlarından devşirme, “zombie learning” olarak adlandırdığımız eğitimlerden ziyade, kullanıcı deneyimlerinin evrildiği yöne paralel, buralarda oluşan beklenti ve alışkanlıkların dijital eğitimlere adapte edilmesine odaklanıyoruz.

Kullanıcılar müthiş bir bilgisayar oyunu oynadıktan sonra, oradaki görsel kalite, kurgu derinliğini ister istemez karşılaştığı dijital eğitimlerde de arıyorlar. Bu beklenti ile gelen kullanıcıya zengin bir deneyim ve modern bir tasarım sunmadığınız durumda, içeriğiniz ne kadar kıymetli olursa olsun öğrenmeye etkisi ne yazık ki olumsuz olabiliyor.

Ödüllerimiz

Logomuz

Aynı yere bakarak farklı şeyler görmek mümkün.

Görülenin ötesindekini algılayabilmek ise bilginin derinleşmesiyle mümkün.

Yeni logomuz, bakmakla görmek arasındaki farktan yola çıkarak tasarlandı.

Digitallica’yı oluşturan her bir harf figür-zemin ilişkisiyle görselleştirilirken, okunaklılık bakmaktan görmeye uzanan bir deneyimin sonucu olarak kurgulandı.

İlk bakışta algılananın ötesine geçerek, kullanıcı deneyimi ve etkileşimi ile deneyim sonunda edinilen kazanımlara odaklanmak, Digitallica olarak dijital eğitimlere bakış açımızın özetidir.

Çünkü Digitallica olarak dijital eğitimleri, düz bir anlatı veya paylaşımdan öte, etkileşimli ve öğrenen odaklı bir gelişim deneyimi oluşturacak şekilde yeni nesil teknolojiler kullanarak tasarlamaktayız.

Merhaba Ben Revize !

Hello ben Revize !

Bizimkilerin söylediği gibi, onlar için bir maskottan öteyim. En azından bana öyle hissettiriyorlar :)

Çok uyurum, çok yerim, çok gülerim kalan boş vakitlerimde de asıl görevimi yerine getirir, sizlerin projelerinizde istediğiniz revizyonları gözden geçiririm.  Aslında çok boş vaktim olduğu söylenemez :)

Adım neden Revize diye sorarsanız, bizim gibi şirketlerin en büyük korkuları revize işiymiş yani revizyon. İşte bizimkiler de bu işi tersine çevirelim diye adımı Revize koymuşlar. O günden beri de maskot oldum çıktım.

Ama çok seviliyorum o bir gerçek, sağ olsunlar her fotoğraflarında beni de yanlarına çağırıyorlar, kalan son dilim pastalar hep benim. Hatta Sosyal Medya hesaplarında benim uzun uzun düşünüp paylaştığım konuları da koyacaklarmış. Bu hayattan başka ne ister ki bir Revize?

Beni daha yakından tanımak isterseniz, ofisimize bekliyorum. Ama maalesef bana ait bir masa yok, bu nedenle beni her an ofisin her yerinde görebilirsiniz.

Şu saatlerde biraz şekerleme yapmam gerekiyor, o nedenle içeri toplantı odasına geçiyorum.

Hepinize güzel günler canlarım !

Revize’niz