eFront

Kapsamlı bir esnekliğe ihtiyaç duyan işletmeler için, sağlam bir LXP platformu!

eFront, gelişmiş güvenlik önlemlerine ihtiyaç duyan işletmeler için çalışanlarını, iş ortaklarını ve müşterilerini eğitmek için kapsamlı özelleştirmeler yapabilecekleri esnek bir LXP platformudur.

Sektörün uyarlanmaya en uygun olan LXP’si olarak tasarlanan eFront, sanal eğitim ortamınız ve verileriniz üzerinde tam kontrol sahibi olmanızı sağlar. Diğer altyapılar ile sorunsuz bir şekilde eşleşir ve siz işinizde büyükçe, sizinle büyüme gücüne sahiptir.

eFront, iş gücünüzü geliştirip, partnerlerinizi daha nitelikli hale getirip, müşterilerinizin daha akıllıcı kararlar vermesini sağlayarak, sahip olduğunuz işi büyütmenizi sağlar.

eFront’u Benzersiz Kılan Özellikler:

Esneklik

Dilerseniz Cloud’da, dilerseniz kendi şirketinize kurulum seçenekleri ile LXP’inizin güvenliğini ve kontrolünü elinize alın ve eğitimlerinize çevrimiçi olarak her yerden erişin.

Yüzlerce Hazır Entegrasyon

Zoom, Shopify, Salesforce, WordPress ve GoToMeeting gibi en popüler platformlarla hazır entegrasyonların yanı sıra, iş akışınızı basitleştirmek ve sorunsuz şekilde ilerletmek için tüm uygulamalarınızı bağlayabilirsiniz. Ayrıca SSO ve LDAP gibi kullanıcı yönetimi sistemleri ile de hazır entegrasyonlar sayesinde kurulum aşamasında işiniz çok kolay!

Sayısız Özelleştirme Seçeneği

Portalınızın görünümünden eğitimlerinizin nasıl organize edileceğine kadar dijital eğitim platformunuzun tüm yönlerini özelleştirin. Dilerseniz kendi ihtiyaçlarınıza özel eklentiler geliştirerek LXP’inizn üzerinde bunları çalıştırın.

Gelişmiş LXP Özellikleri

Alışılmışın dışında, eFront gelecekteki eğitim ihtiyaçlarınız için sahip oldukları özellikler ile birlikte gelir. Örneğin; farklı portallar, özelleştirilmiş raporlama, yetkinlik belirleme testi, bilgi paritesi değerlendirmeleri, oyunlaştırma motoru ve zengin içerik oluşturma ve daha fazlası…

Kapsamlı Güvenlik Ayarları

Güvenlik ve gizliliğiniz sizin kadar ciddiye alıyoruz. Verileriniz 2 faktörlü kimlik doğrulama, SAML 2.0 ve etkin bir dizin gibi kurumsal kullanıma hazır SSO seçeneklerinin yanı sıra, denetim günlükleri, SSL yapılandırması, IP kabul edilen adresler listesi ve çok daha fazlası ile korunur.

Her Yerde Eğitim

İlerlemeyi otomatik olarak senkronize eden ve hatta kullanıcılar çevrimdışıyken bile kullanılabilen  mobil uygulamamız ile her yerde kullanıcılarınızın gelişimini destekleyin.