Open Sesame Artık Türkiye’de!

OpenSesame ile kurumsal eğitim programınızı oluşturmak ve yönetmek sadece bir liste oluşturmak kadar kolay!

Hiçbir firmanın eğitim ihtiyacının bir diğeri ile aynı olmadığını biliyoruz. Bu yüzden her firmaya aynı eğitim paketlerini sunmak yerine, firma bazlı ihtiyaçlar doğrultusunda özelleştirilmiş eğitim programları ile firmanızın e-öğrenme sürecinden aldığı faydayı maksimuma çıkartmayı hedefliyoruz.

OpenSesame, kurumunuz için en uygun olan eğitimleri seçmenize, seçtiğiniz eğitimleri kullandığınız eğitim yönetim sistemine kolayca entegre etmenize ve bu sayede çalışanlarınızın e-öğrenme araçlarını kullanma oranlarını arttırmaya yardımcı olur.

Satıştan liderliğe, yetkinlikten MS Office’e, İş Sağlığı ve Güvenliği’nden Hijyen Eğitimine… OpenSesame şirketinizin ve çalışanlarınızın gelişim ihtiyaçlarını karşılamak için özenle seçilmiş içerik firmaları tarafından bir araya getirilen 20.000’den fazla içeriği size sunuyor. Bu platformda her firmanın aradığı başlıkta gelişim çözümü bulmak mevcut.

Open Sesame ile şirketinizde kullandığınız eğitim yönetim sistemini hızlıca entegre edip, içerikleri kendi platformunuz üzerinden çalışanlarınızla buluşturabilirsiniz. Böylelikle çalışanlarınız kullandıkları platformda hiçbir yabancılık çekmeden Open Sesame eğitimlerini almaya başlayabilirler. Hem de sisteme istedikleri mobil cihazdan erişebilirler…

Dünyanın en beğenilen içeriklerini şirketiniz çalışanlarıyla buluşturmak için tek yapmanız gereken Digitallica ile iletişime geçmek.