TalentCards

İdeal bir mikro öğrenme çözümü.

Bir Mikro-öğrenme platformu olan TalentCards, işletmelerin, çalışanlarını kolayca sindirilebilir materyaller ile kitlesel olarak rahatça eğitebilmeleri için geliştirildi.  Eğitim yöneticileri saniyeler içerisinde ilgi çekici eğitim kartları oluşturarak, öğrencilere mobil cihazları üzerinden her zaman ve her yerde ulaşabilecekleri eğitimler sunabilirler. TalentCards, güvenlik prosedürleri, uyum eğitimi, yeni ürün bilgisi eğitimi ya da ufak bilgiler içeren tüm diğer eğitim tarzları için idealdir.

Bu benzersiz mobil yaklaşım; hızlı, kolay ve eğlenceli bir eğitim sunar. Akılda tutmayı ve tamamlama oranlarını arttırır ve böylelikle hedef kitlenizi daha donanımlı bir hale getirebilirsiniz.

TalentCards’ı Benzersiz Kılan Özellikler:

Benzersiz Mobil Deneyim

Uygulama, çalışanlarınızın her gün kullandıkları uygulamalara benziyor ve o uygulamalardan biriymiş gibi hissettiriyor. Bu durum eğitim deneyimini tanıdık ve eğlenceli bir deneyim haline getiriyor.

Zengin Özellikler

Öğrenme kartlarınızı multimedyalar ve değerlendirmelerle genişletin. Oyunlaştırma öğeleri ile öğrencilerinizin motivasyonunu arttırın.

Eğitime Kolay Erişim

Oturum açmak için gönderilen tek bir grup kodundan, kullanıcı dostu bir mobil uygulama aracılığı ile sunulan bu tek lokmalık eğitim içerikleri ile, çalışanlarınızı eğitmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Verimlilik, İlgi Çekici Tasarım

Kartları düzenlemenizi sağlayan editörümüz sayesinde, büyüleyici kartları hızlı ve kolay bir şekilde oluşturun. Kitaplığımızda bulunan çarpıcı resimlerden ekleyin ya da kendi özel içeriğinizi yükleyin.

Hızlı Sonuçlar

TalentCards çalışanlarınız hakkında hızlı bir şekilde bilgi edinmenizi sağlayarak eğitim sürelerini kısaltır ve tamamlama oranlarını arttırır.

Özelleştirilmiş Mobil Öğrenme Deneyimi

Markanıza uygun özelleştirilmiş bir e-öğrenme deneyimi oluşturmak için renklerinizi, logonuzu ve görsellerinizi kullanın.