TalentLMS

Kullanımı kolay, zengin özelliklere sahip bir LMS!

TalentLMS her büyüklükteki işletmeye, çalışanlarına, iş ortaklarına ve müşterilerine ilgi çekici ve etkili dijital eğitimler vermek üzere tasarlanmıştır. TalentLMS gelişim ihtiyaçlarınızı istediğiniz şekilde kurgulayabileceğiniz yeteneklere sahiptir.

TalentLMS’i Benzersiz Kılan Özellikler:

Kolay Kullanım

Platformu açtığınız andan itibaren, nasıl kullanmanız gerektiğini artık biliyorsunuz! Bu sezgisel tasarım sayesinde hem kullanıcıların hem de eğitmenlerin TalentLMS kullanmak için ek bir eğitim almak zorunda değiller!

Yüzlerce Hazır Entegrasyon

Zoom, Shopify, Salesforce, WordPress ve GoToMeeting gibi en popüler platformlarla hazır entegrasyonların yanı sıra, iş akışınızı basitleştirmek ve sorunsuz şekilde ilerletmek için tüm uygulamalarınızı bağlayabilirsiniz. Ayrıca SSO ve LDAP gibi kullanıcı yönetimi sistemleri ile de hazır entegrasyonlar sayesinde kurulum aşamasında işiniz çok kolay!

Dakikalar İçinde Tanımlanan Eğitimler

Çarpıcı ve etkileyici eğitimleri kolayca oluşturmak için SCORM Paketlerinizi, TinCan Formatında Eğitimlerinizi, videolarınızı, sınavlarınızı, anketlerinizi ya da diğer web kaynaklı içeriklerinizi dilediğinizce ekleyin, programlar oluşturun ve kullanıcılarınıza tanımlayın!

Otomatik İşlemler

Eğitim atamaları için otomatik kurallarla eylemlerinizi ayarlayın ve eğitim yöneticilerinizi yoğun iş yükünden kurtarın.

Kurumsal Seviyede Özellikler

Logonuzu, renklerinizi ve kişiselleştirilmiş yönetici panelinizi kullanarak, öğrenme ortamınızı dilediğiniz şekilde özelleştirin. Siz büyümeye devam ettikçe, TalentLMS SSO(Single Sign-On – Tekli Oturum Açma), çoklu yazılım kiralama ve gelişmiş güvenlik gibi ihtiyaç duyabilececeğiniz tüm özelliklere sahiptir.